Argjentina Ramosaj i rikthehet muzikës

Prishtinë | 12 Mar 2018 | 14:48 | Nga

Që prej 1 viti nuk ka ardhur asnjë projekt nga këngëtarja shumë simpatike Argjentina Ramosaj.

Por gjithë kjo kohë nuk paska shkuar kot, pasi këngëtarja ka bërë me dije për “Prive” që shumë shpejt do sjellë për publikun këngën e re në bashkëpunim me reperin e njohur Vig Popa.

Klipi është xhiruar në Prishtinë dhe pritet të jetë një sukses i madh.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme