Armina Mevlani fejohet, pasi mbeti shtatzënë?

Prishtinë | 25 Jan 2018 | 16:14 | Nga

Modelja dhe blogerja shqiptare Armina Mevlani, i dha fund beqarisë.

Por jo me njeriun të cilin do e prisnim ta shihnim krah saj në kurorëzim, por me dikë tjetër.

Ajo është martuar me miken e saj Borana Bacin.

Sigurisht kjo martesë është bërë në kuadër të një loje me unaza të cilën e posedojnë të dyja vajzat dhe krejtësisht të njëjtë, tamam sikurse rrathët e martesës që janë identikë.

Përndryshe, Mevlani është në një lidhje të gjatë dashurie me djalin e ish kryeministrit shqiptar Sali Berishës, Shkëlzen Berishës.

Ditë më parë ajo u bë aktuale në Internet, pasi një fotografi e saj u bë virale për shkak se aty dukej sikur të ishte shtatzënë.

Megjithatë, imazhi u hoq nga profili i saj në Instagram dhe u mohua vërtetësia e një shtatzënie të mundshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme