Armina Mevlani pozon pa sutjena

Prishtinë | 12 Jan 2021 | 16:57 | Nga Ekonomia Online

Armina Mevlani ka ardhur me një foto tejet joshëse.

Blogerja shqiptare ka mahnitur fansat e saj me fotot e fundit duke expozuar gjoksat në foton e fundit të postuar me macen e saj.

“Lidhja me shpirtin tim binjak”, ka shkruar ajo

Ajo u shfaq e veshur në bluzë të kaltër dhe vetëm në të brendshme duke e ekspozuar gjoksin pa sutjena.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme