Armina Mevlani publikon fotografitë e Kim Kardashianit, thotë se e kopjoi atë

Prishtinë | 25 Qer 2021 | 12:34 | Nga Ekonomia Online

Blogerja, Armina Mevlani dhe modelja e njohur botërore, Kim Kardashian, janë shfaqur ditën e sotme me të njëjtën fustan. E ky detaj nuk i ka shpëtuar Arminës, e cila ka publikuar në profilin e saj në rrjetin social, “Instagram” një fotografi të Kimit ku shfaqej me fustanin si të sajin.

Fustani në fjalë ishte në ngjyrë të zezë dhe qëndronte ngjitur pas trupit, ku në pah dilnin dhe format perfekte të Arminës dhe Kim.

Partnerja e djali të ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, Shkëlzenit, ka postuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një foto ku shkruante se e ka veshur e para këtë fustan e më pas tregonte postimin e Kimit.

“Dhe falë krijimeve magjike të Rick Owens”, shkroi Armina krah fotove ku dukej veshur me fustanin e zi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme