Arrin një milion ndjekës në Instagram, Morena shpërblen fansat me një fotografi provokuese nga pushimet në Tajlandë

Prishtinë | 21 Jan 2020 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, shquhet si një prej personazheve shqiptare me më së shumti influencë në rrjetet sociale.

Ajo është e ndjekur tashmë nga jo më pak se një milion ndjekës vetëm në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

View this post on Instagram

#JAMESBONDISLAND 🌴 #007

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

E lumtur për këtë arritje, ajo vendosi që t’i shpërblejë një milion ndjekësit e saj me një fotografi provokuese, të realizuar gjatë pushimeve të fundit në Tajlandë.

E veshur me bikini të bardhë dhe një mantele ngjyrë neoni, bukuroshja me prejardhje nga Peja u kujdes që e gjithë vëmendja të jetë e kthyer kah ajo.

View this post on Instagram

#WITHLOVE #1M 🌴

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

“Me dashuri, një milion”, ka shkruar Taraku në mbishkrimin e kësaj fotografie, e cila ka marrë pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit.

Morena njihet për publikun shqiptar fillimisht si modele, e më pas edhe si këngëtare, dhe vazhdon të sjellë herë pas here projekte muzikore që pëlqehen nga fansat e saj. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme