Arta Elezaj merr vëmendje në pozat me të brendshme të markës ‘Christian Dior’

Prishtinë | 11 Sht 2021 | 16:52 | Nga Ekonomia Online

Modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, po shijon pushimet në Mal të Zi.

Bukuroshja, që tashmë shquhet për luksin dhe jetën e shtrenjtë, është duke kaluar një periudhë të mirë në një nga resortet atje.

Derisa po argëtohet në masë të madhe, ajo këtë kohë nuk ka munguar as me imazhe e video atraktive.

Në këto që ka ndarë së fundmi në Instagram, ish-aktorja e “O sa mirë” vjen në formë të mrekullueshme në një palë të brendshme të markës ‘Christian Dior’.

Këto fotografi kanë bërë që të marrë komplimente të shumta e mijëra pëlqime në postim.

Modelja nga Klina këtë kohë nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt e po ashtu prej pjesëmarrjes në serialin e lartpërmendur.

Sidoqoftë, Elezaj po vazhdon bashkëpunimin me brende të njohura. 

Të ngjashme