Arta Nitaj bëhet gati për festën e Bajramit, pozon nga ky vend

Prishtinë | 12 Maj 2021 | 16:50 | Nga Ekonomia Online

Arta Nitaj është një ndër emrat më të komentuar në mediet rozë.

Jeta e saj private dhe profesionale kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkruan GazetaBlic.

Në veçanti gjatë muajit të Ramazanit ajo u komentua edhe më shumë, pasi kishte deklaruar se është një agjëruese e rregullut.

Krahas kësaj, Arta bëri me dije edhe një herë format e saj trupore duke pozuar nga palestra.

Arta Nitaj duket mjaft joshëse edhe pse pozoi pak pikë grimi në fytyrë.

Të ngjashme