Arta Nitaj feston ditëlindjen, shfaqet provokuese për fansat e saj

Prishtinë | 10 Tet 2020 | 12:27 | Nga Ekonomia Online

Bukuroshja shqiptare, Arta Nitaj, feston sot (e shtunë) ditëlindjen.

Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Arta ndërkohë vendosi që në ditëlindjen e saj, të ndajë me fansat disa fotografi mjaft provokuese në rrjetin social Instagram.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan të zi transparent, i cili vinte në pah linjat e saj atraktive trupore.

Në një nga imazhet, aktorja dhe prezantuesja nga peja shfaqet mjaft prokvokuese para pasqyrës, teksa vë në pah të pasmet atraktive.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve kanë qenë të shumta, shumica prej të cilëve e kanë uruar bukuroshen për ditëlindje.

Të ngjashme