Arta Nitaj kapet me komentuesit në Instagram

Prishtinë | 23 Shk 2020 | 16:42 | Nga Ekonomia Online

Arta Nitaj, është duke qëndruar në Dubai tash e disa ditë ku edhe po publikon foto nga atje.

E veshur më shumë stil, në të njëjtën kohë provokative, ajo po ‘qeras’ ndjekësit e saj me imazhe.

Në postimet që Nitaj i publikon nuk po mungojnë pëlqimet dhe komentet nga më të ndryshmet. Së fundi, në fotografinë që ka zgjedhur ta publikoi shihet vetëm në bikini ku ka ekspozuar pasuritë trupore.

Nga komentet pozitive, ka marrë edhe negative ku nuk ka hezituar të iu kundërpërgjigjet ndjekësve.

‘Jo zemër me ceulit je’, i ka shkruar një komentues.

E nuk ka munguar as përgjigja e Artës.

‘Ni kom e jemja sa krejt ti‘, ka shkruar ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme