Arta Nitaj nuk i ndalë pozat joshëse në Dubai

Prishtinë | 24 Shk 2020 | 18:46 | Nga Ekonomia Online

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj po vazhdon të ketë vëmendje të madhe në botën e shoëbizit.

E natyrisht që për këtë i ndihmoi shumë roli i “Xhesikës”, në serialin “O sa mirë”.

Por tani, Arta vetë mori në dorë rritjen e famës së saj.

Me disa lëvizje e poza provokuese po arrinë të mbajë pas vetes një numër të madh ndjekësish.

Tek sa ndodhet në Dubai, pozat atraktive nuk kanë munguar thuajse asnjë ditë të vetme.

Edhe sot sjellë një imazh tejet “bombastik”, ku bëri që gjithë sytë të kthehen kah ajo.

Të ngjashme