Arta Nitaj s’i ndahet palestrës

Prishtinë | 15 Mar 2021 | 20:57 | Nga Ekonomia Online

Arta Nitaj famën më të madhe e mori në serialin “O sa mirë” , deh ajo mbete një prej personazheve më të komentuara në mediat rozë.

Bukuroshja kosovare pjesën më të madhe të kohës e kalon në palestër, gjë që ka bërë që ajo të ketë linja që secila vajzë do t’i ëndërronte.

Edhe së fundi, Arta ka pozuar pikërisht nga palestra duke theksuar super format.

Në veshje të ngushta sportive, Arta dukej “bombastike” dhe në formë të shkëlqyer.Ndryshe, Artën prej kohësh nuk e shohim në ekran, por që ka paralajmëruar se shumë shpejt do të rikthehet.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme