Asgjë e zakonshme në martesën e Angela Martinit, modelja tregon unazën unike

Prishtinë | 21 Jan 2018 | 18:36 | Nga

Ndoshta do e quani “shtrigë” kur të mësoni historinë sesi modelja kishte menduar çdo gjë për unazën dhe partnerin që katër vjet më parë.

Angela Martini, pas fotove mahnitëse nga muaji i mjaltit, i vë kapakun kësaj periudhe të çmendur të nisur me martesën e saj në Las Vegas, me unazën me një gur gjigant drejtkëndësh që mban në dorë.

View this post on Instagram

❤️ #honeymoon

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

Modelja shqiptare e martuar me producentin nga Rumania, ka treguar që katër vjet më parë i kishte thënë mikeshës së saj, artiste bizhuterish që ajo do ia krijonte unazën e martesës dhe pas një viti ishte nisur në Los Angeles ku do të gjente “të duhurin”. Atë e gjeti, u martua dhe tani u kthye te mikesha e vetë për të marrë nga duart e saj, unazën që kishte ëndërruar gjithmonë.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme