Aurela Hoxha mahnit me pozat në të brendshme pak ditë pasi u bë nënë

Prishtinë | 05 Gus 2021 | 21:25 | Nga Ekonomia Online

Modelja nga Shqipëria, Aurela Hoxha, para pak ditësh u bë nënë për herë të parë.

Ajo mirëpriti një djalë teksa befasoi fansat pasi kishte arritur të mbajë çdo gjë private.

Duke qenë se është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka marrë vëmendje me disa imazhe atraktive në të brendshme të bardha.

Bukuroshja shqiptare vjen në top formë, gjersa duket se fotografitë janë realizuar para lindjes së foshnjës.

Aurela mes tjerash nuk ka zbuluar identitetin e partnerit, pavarësisht se raportohet se është me prejardhje spanjolle.


Të ngjashme