Aurela Hoxha shfaqet atraktive nga pishina

Prishtinë | 30 Jan 2018 | 09:05 | Nga

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, vazhdimisht sjellë imazhe të reja.

Bukuroshja vazhdimisht publikon imazhe të saj, kryesisht nga jeta luksoze dhe udhëtimet e shumta që bën.

View this post on Instagram

what? ?? @aurelahoxhaswim

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Modelja kësaj radhe ka publikuar një foto nga pishina ku shfaqet në të brendshme, por duket mjaft bukur.

Aurela njihet si një nga modelet më të shtrenjta shqiptare.

Projektet e saj janë gjithandaj nëpër Evropë, kurse shumë pak qëndron në Shqipëri. Ajo vazhdon të jetë pa të dashur.

Vetëm kohë më parë ajo paralajmëroi lindjën më të re të saj të bikinive.

https://instagram.com/p/BegCapun9sw/?utm_source=ig_embed

Këtë ajo e bëri duke treguar linjat e saj nga një resort luksoz dhe ambient bregdetar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme