Ava Max ndryshon dukje, bëhet flokëkuqe

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 16:12 | Nga Ekonomia Online

Shqiptarja e famshme, Ava Max, po bën gjithnjë e më shumë emër në skenën e muzikës botërore.

Ndërkaq, ajo nuk e lë anash edhe pjesën e imazhit të saj, për të cilin shprehin interesim të madh fansat e saj e të shumtë.

25-vjeçarja është aktive edhe në rrjetet sociale, ku i informon ndjekësit në lidhje me jetën dhe karrierën e saj, teksa vend të veçantë zë dukja.

Jemi mësuar ta shohim atë si bionde, ndërsa së fundmi është shndërruar në një flokëkuqe dhe duket bukur.

“Njësoj sikurse stinë, unë ndryshoj me to. Cila ngjyrë duhet të jetë e radhës?”, është përshkrimi i fotografisë së publikuar në Instagram.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme