Ava Max paralajmëron këngën e re

Prishtinë | 08 Mar 2020 | 14:37 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Ava Max ka paralajmëruar këngën e re që do të publikohet javën që vjen – saktësisht me 12 mars.

Ava ka përfunduar të gjitha përgatitjet e këngës e cila mbanë titullin “Kings and Queens” si dhe është finalizuar me videoklip, transmeton Klan Kosova

Kujtojmë se Ava Max është një tjetër emër shqiptar që po bën krenar popullin tonë me arritjet muzikore në arenën ndërkombëtare.

View this post on Instagram

KINGS AND QUEENS. 3/12

A post shared by AVA MAX (@avamax) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme