“Aviona” nga Cozman dhe Onat po bëhet hit, gjysmë milion për 24 orë (Video)

Prishtinë | 10 Tet 2016 | 09:19 | Nga

Projekti më i ri nga Cozman dhe Onat, “Aviona” po pëlqehet shumë nda publiku.

Kështu së paku konstatohet nga numri i klikimeve që ka kapur shifrën e gjysmë milion klikime për 24 orë.

Projekti shumë i komentuar në media riktheu Cozman fuqishëm pas përleshjes me Noizyn kohë më parë në Prishtinë.

Vëllai i Getit, LiBeats, e ka bërë instrumentalin, kurse klipin e ka punuar ThinkCreative.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme