“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Prishtinë | 21 Qer 2021 | 17:52 | Nga Ekonomia Online

Reperi shqiptar ka lënë të kuptohet se ai është beqar.

Mozzik njihet si një ndër reperët më të dashur të shqiptarëve anembanë në botë.

Ai së fundmi ka lansuar projektin e ri muzikor i cili po pushton top-listat evropiane.

Fotografi dhe video të ndryshme romantike kanë publikuar si reperi gjithashtu edhe Loredana, kështu duke konfirmuar rikthimin e tyre.

Së fundi ishte Loredana e cila e uroi Mozzik për Ditën e Babait, duke e falënderuar sepse sipas saj ai është babai më i mirë për Hanën.

Ndërsa Mozzik ishte ai i cili sot publikoi një sërë fotosh të ndryshme ku edhe në njërën prej tyre konfirmoi se ai tashmë është beqar.

“Në ditë të sodit duhet të keni kujdes edhe nga njerëzit që pretendojnë se ua duan të mirën”, shkroi reperi duke lënë të kuptohet se diçka ka ndodhur mes çiftit.

Të ngjashme