Barker u kujdes personalisht për zgjedhjen e dizajnit të unazës me të cilën i propozojë fejesë Kourtney Kardashian

Prishtinë | 19 Tet 2021 | 15:24 | Nga Ekonomia Online

Travis Barker ka punuar ngushtë me argjendaren, Lorraine Schwartz, për të hartuar unazën e fejesës për Kourtney Kardashian.

“Është një gur diamanti i përsosur, i prerë bukur”, ka thënë Schwartz për People për unazën që Barker, 45 vjeç, i dha Kardashian, 42 vjeç, kur ai i propozoi në Rosewood Miramar në Montecito të Kalifornisë të dielën në mbrëmje (17 tetor).

“Kam punuar me me Travis dhe ai ishte një pjesë vërtet e madhe e tij. Ai ishte vërtet praktik në përgatitjen e tij. Është e mrekullueshme dhe ata janë të lumtur”, shton argjendarja e të famshmëve.

Të ngjashme