Bashkë me të dashurin, Kelly Brook shijon pushimet në Romë

Prishtinë | 19 Kor 2019 | 12:52 | Nga Ekonomia Online

Kelly Brook pati një javë të zënë në Londër ndërsa po punonte si prezantuese për Heart FM.

Por së fundi ajo zgjodhi të ndajë kohë për veten pasi u pa bashkë me të dashurin e saj Jeremy Parisi për pushime.

Brook dhe Parisi bënë të ditur përmes fotografive se kanë zgjedhur Romën e Italisë për të shijuar këtë periudhë të çlodhjes.

Modelja dukej mahnitëse me një bluzë ngjyrë të verdhë ndërsa po gëzonte ditë romantike në rreze dielli pranë të dashurit të saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme