Bashkëpunim mes Capital T, Ylli Limanit dhe Alban Skënderajt

Prishtinë | 03 Shk 2019 | 15:37 | Nga Ekonomia Online

Një bashkëpunim i madh është paralajmëruar nga tre prej këngëtarëve më të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Capital T, Ylli Limani dhe Alban Skënderaj do sjellin një këngë së bashku për fansat e tyre.

Dyshimet lindën pas Capital T publikoi një foto me dy këngëtarët e tjerë dhe në përshkrim kishte vendosur vetëm disa nota muzikore.

Capital T dhe Ylli Limani kanë bashkëpunuar së bashku duke sjellë hitet “Një ëndërr” dhe “Unë”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme