Bashkëshorti i blen dhuratë të shtrenjtë Afërdita Dreshajt

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 16:35 | Nga Ekonomia Online

Afërdita Dreshaj ka bërë publike dhuratën që mori nga bashkëshorti i saj.

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën tregon se bashkëshorti i ka blerë disa aksesorë, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për aksesorë të markës “Cartier”, ndërsa modelja ishte shumë e lumtur për këtë dhuratë.

“Dashnitë nga i dashuri im”, ka shkruar Afërdita mbi atë fotografi.

Kujtojmë që Afërdita dhe Jakub Kindl po pushojnë në Monaco, nga ku kanë sjellë pamje në rrjete sociale. 

Të ngjashme