Beatrix Ramosaj flet për herë të parë për Donaldin dhe Borën

Prishtinë | 03 Qer 2022 | 18:37 | Nga Ekonomia Online

Për herë të parë pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj vjen me një intervistë eksluzive për një media.

Trixa për emisionin “Mirage”, ka folur për ribashkimin e Borës dhe Donaldit.

Si e sheh Trixa marrëdhënien në mes Borës dhe Donaldit dhe cili është komenti i saj për këtë çështje?

E kuptoni në materialin e përgatitur nga “Mirage”.

VIDEO

Të ngjashme