Beatrix Ramosaj me foto nga bregdeti i Dhërmiut

Prishtinë | 06 Gus 2018 | 16:44 | Nga

Beatrix Ramosaj këto ditë ka publikuar disa fotografi me bikini në rrjetet sociale nga pushimet në Dhërmi.

Këngëtarja ka realizuar një set fotografik në të cilin ka vënë në pah figurën e saj trupore.

Disa prej fotografive të publikuara në Instagram i ka shoqëruar edhe me përshkrime të ndryshme.

Beatrix sjell më rrallë materiale të reja muzikore dhe natyrisht se fansat e saj janë në pritje të ndonjë kënge të re.

“Pa ndjenjë” është një prej projekteve më të fundit, të cilin këngëtarja e ka publikuar në verën e kaluar i shikuar mbi një milion herë.

View this post on Instagram

High by the beach ? Pic credit: @albanramosaj ??

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

I’m in your inappropriate thoughts ??

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

?

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

Chasing the sun ☀️?? | @fashionnova #FashionNova

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme