Beatrix Ramosaj lë meshkujt pa gjumë me postim (Foto)

Prishtinë | 12 Kor 2017 | 16:23 | Nga

Harrojeni atë vajzën e brishtë dhe të turpshme pasi sot është shndërruar në një femër seksi.

Beatrix Ramosaj pasi publikoi klipin e fundit “Pa ndjenjë” tregoi një anë tjetër të saj, atë të “femrës fatale”.

Seksi dhe provokuese; këto dy fjalë e përshkruajnë më së miri këngëtaren në klip, por edhe në foton e fundit të postuar mbrëmjen e kaluar me të cilën iu uronte të gjithëve “natën e mirë”.

Por jemi të sigurt që gjinia mashkullore pas kësaj, ka mbetur pa gjumë.

20068062_10211610834499741_411003156_n.jpg

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme