Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

Prishtinë | 03 Gus 2021 | 14:39 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, prej ditësh po shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

Derisa po kalon një periudhe të mrekullueshme, ajo nuk ka munguar as me poza e video atraktive.

Artistja në këto të fundit që ka ndarë në rrjete sociale shfaqet në formë të mirë dhe me fizik trupor për t’u admiruar.

Bëhet fjalë për disa imazhe në një palë bikini të bardha, gjersa vjen tërësisht natyrale.

“E lirë sa oqeani”, ka qenë përshkrimi i postimit.

Kjo ka bërë që të ketë reagime të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Beatrix ndërkaq gjatë vitit që lamë pas është rikthyer në muzikë pas një kohe të gjatë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme