Bebe Rexha duket e mahnitshme në ballinën e “L’Officiel Italia”

Prishtinë | 26 Shk 2021 | 20:33 | Nga Ekonomia Online

Bebe Rexha ka pozuar për edicionin pranveror të revistës së famshme “L’Officiel Italia”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore duket e mahnitshme në ballinën e revistës italiane ku ka pozuar edhe krahas një modeli.

Bebe paraqitet në foto me pamje pothuajse si të viteve të 70’ta dhe me veshje provokuese.

Bebe ka bërë të ditur se fundmi se më 5 mars do të publikojë këngën e saj të re, emrin e së cilës nuk e ka bërë të ditur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme