Bebe Rexha i uron ndjekësve një ditë të mirë teksa merr vëmendje me veshjen prej lëkure

Prishtinë | 07 Mar 2021 | 19:19 | Nga Ekonomia Online

Bebe Rexha u shfaq tërheqëse së fundmi.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është e njohur si për talentin muzikor edhe për format trupore, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku numëron rreth 11 milionë ndjekës.

Bebe shihet me një veshje lëkure e cila i thekson linjat trupore asaj mjaft shumë.

Vlen të theksohet se Bebe së fundmi po shijon suksesin e këngës së re e cila titullohet “Sacrifice” dhe u prit jashtëzakonisht mirë nga fansat e saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme