Bebe Rexha ka publikuar këngën “Die For a Man”

Prishtinë | 30 Pri 2021 | 19:27 | Nga Ekonomia Online

Bebe Rexha ka publikuar projektin e saj më të fundit, këngën “Die For a Man” nga albumi i saj i katërt, me titull “Better Mistakes”

Këngës e cila vjen në bashkëpunim me reperin Lil Uzi Vert, nuk i është realizuar ende videoklipi ndërkohë që, është publikuar vetëm në versionin audio.

Këngëtarja shqiptare ka qenë muajve të fundit tejet aktive, duke sjellë disa këngë me radhë, të gjitha me videoklipe.

Këngët e saj të fundit të cilat janë pritur shumë mirë nga fansat e këngëtares dhe tekstshkrueses Bebe Rexha janë “Sacrifice” dhe “Sabotage”, po ashtu nga albumi “Better Mistakes”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme