Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri në mbështetje të të prekurve nga tërmeti

Prishtinë | 02 Dhj 2019 | 14:57 | Nga Ekonomia Online

Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë nga afër gjendjen pas tërmetit.

Ajo gjendet në fshatin Bubq ku po viziton familjen e Musa Dacit.

Këngëtarja me famë botërore gjatë gjithë kohës ka treguar mbështetjen e saj për të prekur nga tërmeti.

Bebe e cila është me prejardhje shqiptare ka premtuar ndihmat, raporton OraNews përcjellë Klan Kosova.

Në Instagram shkroi: “Përshëndetje. Më në fund mbërrita në Shqipëri. Po shkoj në fshatin Bubq. Do shohim si janë gjërat dhe do ju mbaj të përditësuar.”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme