Bebe Rexha merr vëmendjen me pantallonat me vija transparente, ndërsa thekson linjat e trupit

Prishtinë | 19 Maj 2021 | 10:31 | Nga Ekonomia Online

Bebe Rexha publikoi albumin e saj të dytë, “Better Mistakes” në fillim të këtij muaji.

Me katër këngë që ishin publikuar përpara lansimit, këngëtarja vazhdoi me nxitim promovimin e albumit të saj të ri në ‘MTV Movie & TV Awards’ në Hollywood Palladium në Los Angeles të dielën.

Më pas, këngëtarja e nominuar për dy çmime ‘Grammy’ vendosi të mbajë atmosferën e festës dhe të bëjë një ndalesë në pikën e famshme, “Craig’s”, në West Hollywood, shkruan DailyMail.

Rexha, 31 vjeçe, arriti në restorant e veshur me një palë pantallona të zeza të ngushta për lëkurë, që kishin shirita të gjata të tejdukshme në pjesën e përparme të secilës këmbë.

Ajo u kombinua me një xhaketë unike të prerë me material xhins blu.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme