Bebe Rexha ndez stadiumin e LA

Los Angeles | 13 Dhj 2016 | 01:04 | Nga

Ajo është e njohur për stilin e saj të guximshëm dhe për vokalin e fuqishëm. Të dielën këngëtarja shqiptare Bebe Rexha e ka ndezur fushën teksa ka performuar në stadiumin e “National Anthem” në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail.

Ylli 27-vjeçar ekspozoi format e saj seksi me një kostum të zi elegant të ngjitur për trupi, të cilin e kishte kombinuar me atlete të zeza. Veshja e saj transparente, bëri që bukuroshja bjonde t’i lërë pak vend imagjinatës së shikuesve.

Looking good: The curvaceous beauty added a lace corset to cinch her waist, and even matched in her sneakers

Sexy: The platinum blonde stunner wore her tresses loose in barrel waves and a side-parting which framed her pretty features

Hourglass: The 27-year-old singer showcased her curves in a sequin-covered skintight catsuit, during half-time at the L.A. Memorial Coliseum.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme