Bebe Rexha për pak sa nuk zbulon gjoksin në mes të rrugës

Prishtinë | 18 Kor 2021 | 16:28 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, wshtw mjaftw aktive në rrjete sociale, ajo vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Bebe vazhdon t’i gëzohet suksesit të albumit të saj më të ri, “Better Mistakes”. E teksa po shijon suksesin, Rexha nuk po heziton që t’i kalojë herë pas here netët e verës jashtë me familjen ose shoqëri.

Duke u shquar për paraqitjet e saj provokuese, artistja shqiptare bëri një dalje mjaft të guximshme rrugëve të Los Angelesit.

Në disa fotografi të ndara me ndjekësit në rrjetin social “Instagram” , Rexha është dukur shumë tërheqëse dhe mjaft ngacmuese, teksa ishte veshur me një palë rroba të zeza.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme