Bebe Rexha pozon atraktive pranë bredhit të vitit të ri

Prishtinë | 26 Dhj 2018 | 09:25 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, thuajse ka përmbyllur turin e saj të koncerteve për këtë vit.

2018 ka qenë një vit shumë i suksesshëm për të, kjo pasi ajo ka nxjerr në shitje albumin e ri, si dhe ka arritur të nominohet për dy çmime Grammy.

Bebe Rexha është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Bleta (emri i vërtetë i saj), ka hedhur në Instagram një fotografi, ku shfaqet në një pozë mjaft atraktive pranë bredhit të vitit të ri.

Ajo ka vënë në pah të pasmet e saj, me çka gjithmonë ka tërhequr vëmendjen në thuajse çdo paraqitje.

View this post on Instagram

???

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme