Befason Rovena Dilo, shfaqet topless (Foto)

Prishtinë | 14 Gus 2016 | 13:38 | Nga

Këngëtarja, e cila kohëve të fundit pjesë e mediave ishte për disa probleme me jetën private, duket se ka hedhur prapa krahëve të gjitha dhe po shijon ditët e nxehta, shkruan GazetaExpress.

46 vjeçarja si kurrë më parë është shfaqur topless në pushimet e saj.

Kjo është hera e parë që Rovena bëhet pjesë e lajmeve sa i përket fiziku të saj, ajo njihet si një nga artistet me vokalin më të mirë në Shqipëri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme