Bëhet virale videoja në të cilën Dua Lipa kollitet dhe kërkon ujë gjatë “Grammyt”

Prishtinë | 20 Mar 2021 | 15:30 | Nga Ekonomia Online

Një video në të cilën Dua Lipa shihet duke u kollitur dhe më pas kërkon ujë nga dikush afër saj është bërë shumë e kërkuar në internet.

Këngëtarja kosovare ishte sivjet ndër yjet më të përfolura në ceremoninë prestigjioze të çmimeve muzikore “Grammy” ku edhe arriti të rrëmbejë çmimin “Best Pop Vocal Album”.

Mirëpo, gjatë një paraqitjeje para gazetarëve në prapaskenë të ceremonisë me trofeun e saj në dorë, Dua fillon të kollitet, transmeton Koha.net. Ajo për një moment ndërprenë pozimin dhe kërkon ujë teksa dikush i përgjigjet menjëherë dhe këngëtarja 25 vjeçare nxirret nga situata e keqe.

Dua është komentuar shumë për veshjen e saj në këtë ceremoni, me një fustan të mbushur me mijëra kristale të imta me ngjyra të ndryshme, të punuar nga Versace.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme