Behgjet Pacolli: Dua Lipa është për çdo lëvdatë, Kosova krenohet me të

Prishtinë | 11 Shk 2019 | 10:04 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është gëzuar lajmit që këngëtarja Dua Lipa ka fituar dy çmime prestigjioze në Grammy Awards.

Pacolli ka thënë se artistja Lipa është për çdo lëvdatë dhe se Kosova krenohet me të.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Kryediplomatit Pacolli.

Të ngjashme