Bella Hadid “harron” të veshë sytjena (Foto)

Prishtinë | 14 Dhj 2019 | 13:51 | Nga Ekonomia Online

Bella Hadid konsiderohet si një nga modelet më të paguara dhe më të suksesshme në botë.

Linjat e saj perfektë mbulojnë çdo herë ballinat e revistave ndërkombëtare, ndërsa ajo nuk heziton që herë pas here të sjell edhe imazhe të thjeshta në llogarinë e saj në Instagram.

23 vjeçarja së fundi ka filluar pushimet me mikeshat e saj dhe nga atje ka sjellë fotografi mjaft provokuese.

E shtrirë, pa sytjena dhe pa grim, Bella dukej goxha seksi dhe në super-formë.

Ndryshe, që nga koha kur i dha fund lidhjes me këngëtarin The Weeknd është ende beqare.

View this post on Instagram

aura bella™️ 🔮

A post shared by Bella (@bellahadid) on

Të ngjashme