Bella Hadid shfaqet atraktive me veshjen unike në aeroportin e Milanos

Prishtinë | 13 Pri 2021 | 17:18 | Nga Ekonomia Online

Ajo së fundmi ka qenë duke marrë vëmendje me pjesëmarrjen në pistat e modës së ‘Michael Kors’ në New York.

Por, Bella Hadid tashmë është parë në aeroportin e Milanos, ku u vërejt me një veshje shumë të thjeshtë, shkruan Daily Mail.

24-vjeçarja po bëhej gati për të bërë testin e COVID-19, i cili i duhet për të udhëtuar nga vendi në vend.

Bukuroshja brune zgjodhi që të vishet me pantallona të thjeshta, duke i përshtatur me një bluzë të zezë.

Për shkak të krizës globale, Bella zgjodhi që të mbante një maskë mbrojtëse me ngjyrë të zezë.

Syzet dhe kapela që kishte mbajtur, bëri që fytyra e saj mezi të njihet nga paparacit që po e fotografonin.

Të ngjashme