Bella në skenë, Yolanda dhe The Weeknd e shikojnë bashkë nga audienca

Prishtinë | 12 Nën 2018 | 19:27 | Nga Ekonomia Online

Ish modelja dhe prezantuesja televizive, Yolanda Hadid, ka shumë gjëra me të cilat mund të krenohet.

Të tre fëmijët e saj, Gigi, Bella dhe Anëar Hadid janë duke krijuar karrierë të suksesshme të modelimit në shfaqjen e modës së Victoria’s Secret në Nju Jork këtë javë, njofton Klan Kosova.

Ndërsa Gigi dhe Bella filluan shfaqjen e tyre, Yolanda dhe i dashuri i Bellës, artisti The Weeknd i përshendetën ata nga audienca.

Çifti është ribashkuar sërish dhe sërish është top lajm i medieve kryesore.

Yolanda sigurisht që e ka shijuar këtë moment bashkë me të dashurin e bijës së saj

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme