Bella Thorne tregon më tepër nga ç’duhet

Prishtinë | 11 Sht 2017 | 20:00 | Nga

Bella Thorne është e njohur për stilin ekstravagant të veshjes, e thuajse gjithnjë përbën lajm në kronikat rozë, por këtë herë duket se e ka tepruar paksa.

19-vjeçarja, e cila mori pjesë në shfaqjen e modës së Rihannës “Fenty x Puma”, ka befasuar të ftuarit e tjerë teksa është shfaqur me një bluzë të prerë në pjesën e poshtme, deri pranë gjoksit dhe nuk kishte veshur asgjë tjetër poshtë, duke rrezikuar jo në pak raste të tregonte më shumë nga ç’duhej.

Strut: As a major contender for the crown of gentility, Bella proved to all the naysayers that less is more

Arts & crafts: With a can do attitude for don't do theatrics, the former Disney star donned a pink leisure outfit that may have been the victim of a home scissor invasion

Hey you: The archenemy of demure revealed her ample assets in the hoodie that kept only the top half of her torso warm

Listen closely: She accessorized with bright red boots that screamed superhero while her face paint whispered help

Can you hear it? As if she heard a soundtrack that was made for only her ears, Belle twirled, shimmied, and dropped her hips with panache

Editorial: The young entertainer turned the back seat into a backdrop for a high fashion editorial photo shoot
Champion: She ended her foray into women empowerment causes by sticking her tongue out as she posed with a like-minded friend

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme