Beniada i jep një këshillë Beatrixës

Prishtinë | 12 Jan 2022 | 15:39 | Nga Ekonomia Online

Çifti më i përfolur i “Big Brother Vip”, Donald dhe Trixa, akoma nuk po flasin me njëri tjertin.

Njëra nga banorët e shtëpisë po mundohet të rregulloj gjërat mes tyre, ajo është Beniada e cila duket teksa fol me të dy.

Ajo teksa fliste me Donaldin, mundua t’i tregoi për natyrën e Trixës dhe brishtësinë që e karakterizon atë, tani modelja është munduar t’i jap këshilla Trixës, duke i thënë të afrohet me Donaldin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme