Bes Kallaku e merr ‘seriozisht’ muzikën, lanson duetin e ri

Prishtinë | 26 Shk 2021 | 16:36 | Nga Ekonomia Online

Bes Kallaku publikoi tjetër këngë të re.

Aktori Bes Kallaku kohën e fundit ka qenë i angazhuar edhe me projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Ai sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Rudina”, të cilën e solli në duet me Andi Shkozën.

Për tekstin e këngës u kujdes vet aktori, producent është Marglen Boja, kurse për anën vizuale u kujdes Fullmoon Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Rudina”, këngë kjo nga Bes Kallaku dhe Andi Shkoza.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme