Besa Kokëdhima, një babagjysh joshës

Prishtinë | 13 Dhj 2016 | 10:57 | Nga

Festat e fundvitit janë speciale për Besa Kokëdhimën, e cila edhe këtë vit, ashtu si paraardhësit ka vendosur t’i festojë në mënyrë të veçantë. 

Këngëtarja e njohur ka publikuar dy vitet e kaluara nga një album me këngë për Krishtlindjen dhe Vitin e Ri, të cilin e ka shoqëruar edhe me një set fotografik special.

Së fundi Besa ka realizuar setin e ri ku duket një babagjysh tejet joshës.

Teksa pozon në mënyrë sensuale, këngëtarja shihet e rrethuar nga dhuratat në fotot e reja. Megjithatë, Besa ende nuk ka deklaruar asgjë për albumin e radhës, që fansat e saj e presin me padurim

Të ngjashme