Besnik Qaka fejohet me bukuroshen pejane

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 23:43 | Nga

Pak muaj më parë ai konfirmoi se është në lidhje me biondinën bukuroshe nga Peja dhe ata tashmë janë të fejuar.

Besnik Qaka lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku shihet se është bashkë tashmë me të fejuarën e tij.

Këtë fotografi ai e ka ilustruar me ikonën e një zemre dhe unazës.

View this post on Instagram

?❤️

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

View this post on Instagram

#nrgband #besnikqaka

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme