Besnik Qaka po e kalon muajin e mjaltit në bjeshkë

Prishtinë | 05 Tet 2017 | 01:12 | Nga

Maldive, Xhamajkë e Tajlandë kanë qenë destinacionet e fundit të çifteve VIP që u martuan këtë verë. Duke nisur që nga muaji i mjaltit në Tajlandë i Orindës dhe Turit, muaji mjaltit në Maldive i Besit dhe Xhensilës dhe Geti e Marina që po shijojnë muajin e mjaltit në Xhamajkë.

Por çifti i sapomartuar Besnik Qaka dhe Lolita Begolli po shijojnë një muaj mjalti ndryshe.

Dyshja që u martua 4 ditë më parë, sipas Xing kanë vendosur që muajin e mjaltit ta kalojnë në qytetin e tyre të lindjes në Pejë dhe jo në plazhe luksoze.

Besniku ka postuar ditën e sotme një foto ku shihet pranë zjarrit me Lolitën dhe i kushton asaj disa fjalë të ëmbla.

“Zjarri simbolizon nxehtesine dhe driten. Lumi ktu afer vazhdimesin. Lisat hijen dhe freskine. Qielli pastertine dhe pakufizueshmerine. Krejt keto bashke jetojne ne harmoni…Jam i lumtur qe keto tmira po i ndaj me ty loqk…” shkruan këngëtari.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme