Beyonce bën atë që pak të famshme bëjnë! Zbulon sa peshonte pak kohë pas lindjes

Prishtinë | 25 Kor 2019 | 19:38 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e famshme amerikane Beyonce e ka zbuluar se sa peshonte në vitin 2018-të, pak para se të niste provat për performancën në festivalin Coachella dhe para se të niste dietën e quajtur “Nutricioni 22 ditësh”.

Në një video në Youtube, që e publikoi të mërkurën, 37 vjecarja Beyonce ka zbuluar rrugëtimin e saj me regjimin ushqimor dhe palestrën.

Image result for beyonce

“Mirëmëngjesi, është ora 5-së e mëngjesit dhe kjo është dita e parë e provave për Coachella”, ka thënë këngëtarja në fillim të klipit.

“Makthi i çdo gruaje. Peshoj 80-të kilogramë de kam një rrugë të gjatë përpara”, ka thënë këngëtarja.

Ylli i muzikës botërore, ka thënë se peshonte 98-të kilogramë menjëherë pas lindjes së binjakëve Rumi dhe Siri, ndërsa para se të performonte në Coachella i kishte 80të kilogramë!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme