Beyonce shkëlqen në fustanin e kreatores nga Prizreni, Lena Berisha

Prishtinë | 04 Tet 2022 | 15:39 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Beyoncé, për albumin e saj “Renaissance” dhe kampanjën Lose Yourself in Love e Tiffany & Co, ka veshur fustanin nga koleksioni i kreatores nga Prizreni, Lena Berisha.

Tiffany & Co publikoi në rrjete sociale fotot e fundit të kampanjës së Beyonce së bashku me një film të shkurtër.

Lena Berisha ka stiluar edhe arstiste të tjera të njohura botërisht si Cardi B, Alessandra Ambrossio dhe Bebe Rexha.

VIDEO

Të ngjashme