Billie Lourd: Ryan Murphy më shpëtoi jetën pas vdekjes së nënës

Prishtinë | 18 Nën 2018 | 16:50 | Nga Ekonomia Online

Billie Lourd është shumë mirënjohëse që e ka Ryan Murphy në jetën e saj.

Gjatë një interviste kohëve të fundit, aktorja 26-vjeçare shprehu mirënjohjen e saj për producentin e American Horror Story: Cult, menjëherë pas vdekjes së saj.

“Nuk mund ta falënderoj sa duhet Ryan. Sinqerisht, ai e shpëtoi jetën time”, tha Billie për Entertainmet Tonight.

“Kur Ryan më ofroi Cult, ishin vetëm disa muaj pas vdekjes së nënës time dhe me të vërtetë më ndihmoi të punoja me emocionet e mija përmes këtyre personazheve”.

Carrie vdiq në dhjetor të vitit 2016 pasi një arresti kardiak. Gjyshja e saj Debbie Reynolds, vdiq ditën tjetër pas një goditjeje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme