Biznesmeni shqiptar në lidhje me yllin serb

Prishtinë | 09 Kor 2016 | 18:47 | Nga

Një biznesmen shqiptar ka arritur të bëjë për vete një nga femrat më të famshme dhe më të bukura në Serbi. Është pikërisht Soraja Vuçeliq, bukuroshja që është e lidhur tashmë me një biznesmen shqiptar.

Lajmin e konfirmon një revistë serbe, e cila ka arritur të sigurojë foto të biznesmenit me serben e famshme, ndërsa artikullin e shoqëron me titullin: “Një biznesmen shqiptar harxhon miliona euro për Soraja Vuçeliç”.

Bëhet fjalë për një biznesmen me origjinë nga Shkodra, i cili prej vitesh jeton në Tiranë dhe është i martuar.

Megjithatë, kjo nuk e ka penguar të ketë një romancë me bukuroshen serbe, e cila kohë më parë ka qenë në një lidhje me futbollistin brazilian Neymar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme